venkovní reklama

reklamní vlajky, muší křídla

V našem sortimentu naleznete také reklamní, firemní a beach vlajky na zakázku. Vlajky nabízíme ve 4 standardních provedeních, různých velikostí. Záleží také na umístěné vlajky a následném upevnění (vruty, pevně do země, úchyt do zdi nebo nádoba s vodou). Pro lepší design doporučuje potisk oboustranný, přesto je však možné vytvořit potisk jednostranný s vysokou propustností na straně druhé.

Posledním trendem jsou muší křídla, jinak také kapka, jedná se o lehký vlajkový systém od 2 do 5 metrů. Tento typ vlajky je vhodný, jak do interiéru, tak exteriéru. Je skladný a lehký, ideální pro přepravu.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše grafické služby

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt