Reklamní předměty

Reklamní předměty s potiskem

Reklamní předměty jsou nejvhodnější marketingové nástroje a primárně záleží na tom, komu jsou určeny. Dobře zvolené a zacílené propagační předměty se využívají nejen k propagaci, ale také jako poděkování významným či stálým klientům za jejich přízeň. Zároveň pak i zaměstnancům, za jejich obětavou práci. 

Mezi oblíbené reklamní předměty patří psací potřeby, USB flash disky, textil, kalendáře, diáře, reflexní předměty, reklamní tašky a obaly a další.

Naše reklamní předměty

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naše reklamní předměty

Široká nabídka

Naše nabídka je opravdu široká a dokáže si z ní vybrat opravdu každý.

Online katalog

Veškeré nabízené reklamní předměty najdete v našem online katalogu. Na výběr máte od propisek, bloky, flashdisky a další produkty, které doplníme o vlastní potisk.

EKO přátelské předměty

Speciální nabídku propagačních předmětů z ekologicky odbouratelných materiálů najdete v GO GREEN katalogu. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Pomůžeme vám vybrat

Pokud se nemůžete rozhodnout, které reklamní předměty by byly pro Vás vhodné, velmi rádi Vám poradíme na základě našich dlouholetých zkušeností.

Naše reklamní předměty

KVALITA TISKU

Důležitá je při výběru reklamních předmětů kvalita, což platí dvojnásob u brandingu. Je možné potisknout téměř vše s různou povrchovou úpravou.

Tamponový potisk

Je nejčastěji používanou metodou potisku. Je vhodná pro označení plastů, kovů, dřeva a papíru. Logo je vysvíceno na klišé, odkud se barva přenáší tamponem na předmět. Výhodou tamponového potisku je možnost tisku na lehce zakřivených plochách.

Laserové značení

Je vhodné na kovové materiály. Laserový paprsek přesně vypálí i malé detaily loga. Barevný výsledek záleží na podkladovém materiálu produktu.

EPOXY LOGO

Logo je plnobarevně vytištěno (CMYK) na samolepku a potaženo čirou epoxidovou pryskyřicí, čímž vzniká 3D efekt. Epoxy loga mohou být vyrobena dle vlastních tvarů, pro nabízené produkty jsou připraveny šablony pro tvorbu log

UV technologie potisku

Je vhodná pro plnobarevný (CMYK) potisk reklamních předmětů. Je možné tisknout jak rastrové, tak vektorové motivy a loga. Předností této technologie je možnost tisku i bílou barvou. Ideální pro využití tohoto značení je rovná plocha.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

2870

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

79

AKTIVNÍCH KLIENTŮ

56

VYTVOŘENÝCH ZNAČEK

1774

REKLAMNÍCH KAMPANÍ

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt