venkovní reklama

reklamní cedule a poutače

Reklamní cedule

Vyrobíme Vám reklamní cedule do každé situace, pomůžeme s výběrem do exteriéru i interiéru a zároveň vhodnou technologií. Nabízíme velké množství materiálů, které přesně sednou vaší reklamě. Cedule do exteriéru je vhodné vyrábět z kovu (nerez, mosaz, eloxovaný hliník, bronz), velmi oblíbené jsou také dibondové desky. Jedná se o sendvičovou desku s velmi nízkou hmotnostní a velkou pevností v ohybu. Skládá se z hliníku (tl. 0,3 mm) a jádra z PE. Má hladký povrch proto je vhodný pro veškeré grafické práce (lakování, sítotisk, fóliopolepy). Výroba do interiéru pak není materiálově omezena.

Poutače

Lze je využít před budovami, restauracemi, úřady. Jsou vyrobeny z odolných materiálů a silnějších konstrukcí, zdolávají různé povětrnostní podmínky, hlavně vítr.  Poutače propagují vaši značku, poukazují na probíhající akce nebo směřují potenciální zákazníky tím správným směrem.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše grafické služby

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt