Grafické studio

3D logo a plastické písmo

Plastické nápisy a 3D loga mají značné výhody. Mezi ty největší patří odolnost a dlouhá životnost v exteriéru. Mohou se vyrábět z plexiskla, kde je možné mít lesklou či matnou variantu (u polyesterových nápisů se jedná pouze o variantu matnou). Ideální tloušťky pro tento typ nápisu je 5-10 mm.

Další variantou je montáž plastického či polyesterového písma přímo na stěnu. Cenově se jedná o nejpřívětivější způsob realizace, jelikož se lepí přímo na stěnu dle kartonové šablony. Taktéž dodáváme nápisy samolepicí, v závislosti na stěně, tudíž aplikaci zvládnete hravě sami.

Stěžejní pro výrobu této formy reklamy je velikost, tedy rozměr loga, to rozhoduje, jakou formou bude písmo vyrobeno a později instalováno. Vše dodáváme s odbornou montáží,dopravou a revizí.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše grafické služby

Další služby

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt