venkovní reklama

billboardy a plachty

Billboardy

Za pomoci velkoformátového tisku vám vyrobíme billboard na přání. Billboard je velká reklamní plocha plakátové povahy. Primárně se staví k dopravním komunikacím, kde projede za den velké množství aut, do obchodních center a míst, kde je větší koncentrace lidí, čímž se efektivita reklamy ještě navýší.  Ráda vám reklamní plochu i zprostředkujeme.

Plachty

Je možné je použít jak v exteriéru, tak interiéru. Nejvíce je využívána pevná a odolná plachtovina o síle 550g/m2 anebo síťovina (tzv. mesh). Její vlastnosti jsou ideální například na mosty, lešení a obecně místa s různými povětrnostními podmínkami. Na obvod reklamní plachty se umisťují kovová očka pro uchycení, díky tomu je snadné plachtu instalovat kamkoliv.  Také doporučujeme tzv. lemování plachet. Což znamená, že se okraje plachet ohýbají, přelepí se specifickou lepenkou a následně zavaří. Tím dosáhneme zpevnění okrajů a delší životnosti materiálu.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše grafické služby

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt