tisk - dtp

Ofsetový (vícenákladový) tisk

Ofsetový tisk je nejrozšířenější a nejpoužívanější tiskovou technikou na světě a je jí vytištěna naprostá většina knih, novin, časopisů a letáků, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Tisku předchází poměrně složitá a finančně náročná příprava, tedy osvit jednotlivých desek (tzn., že je nutné každou CMYK barvu individuálně osvítit, tedy každá barva má svůj film), následný tisk je však o to jednodušší. To zaručuje vytvoření de facto neomezeného počtu výtisků za velmi nízkou cenu a právě proto doporučujeme tuto formu tisku k výrobě letáků, plakátů, prospektů či brožur. Tisk ofsetem je tak při větších nákladech velmi rychlý, kvalitní a hlavně levný.

Nejčastější využití této metody je při tisku:

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše grafické služby

Další služby

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt