reklamní předměty

kalendáře a diáře

Kalendáře

Obchodní partneři, stejně tak jako Vaši zaměstnanci na konci roku ocení nové atraktivní kalendáře na další úspěšný rok. V naše sortimentu jsou kalendáře různých typů, velikostí a grafických zpracování, včetně toho na míru. A nebojte se být nároční.

Diáře 

Diář je vhodným reklamním předmětem, který ocení hlavně před Novým rokem jak klienti, tak zaměstnanci. Výhody papírového diáře oproti elektronickému jsou zřejmé – nevybije se. Papírový diář je nejen skvělým pomocníkem, ale i elegantním doplňkem. Stejně jako hodinky toho diář řekne o svém majiteli spoustu. Kritéria pro výběr jsou jasná: diář musí dobře vypadat, hodně vydržet, zaujmout a bavit svého majitele.

Možnosti brandingu:

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše reklamní předměty

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt