reklamní předměty

reklamní etikety a obaly

Reklamní obaly

Reklamní obaly, stejně jako etikety propagují vaši značku či produkt a zaručují kvalitu.  Jak se říká, nesuď knihu podle obalu – to v marketingové oblasti neplatí.  Kolegové z našeho grafické studia vám rádi zpracují obaly na zakázku. Specializujeme se převážně na ambaláže z kartonu. A to od velkých krabic, dárkových či luxusních krabiček, až po sáčky a měkké obaly. Mezi naše služby taktéž patří branding dle vašeho výběru, nově pak digitální potisk celého produktu.  

Reklamní etikety

Dle studií atraktivní obal automaticky zvyšuje hodnotu výrobku. To v praxi znamená, že dobrý nápad a dobrý obal napomáhají k lepšímu prodeji produktů, tedy i image vaší značky. Podílíme se na zakázkové výrobě etiket dle potřeb a designu zákazníka. Naše profesionální grafické studio zpracuje vaše požadavky, případně vytvoří novou identitu vašeho produktu. O ostatní už se postarají tiskové stroje profi kvality. Vytvořit je možné prakticky vše.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

Pomůžeme realizovat váš projekt

Hledáte spolehlivého partnera pro váš projekt?

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Naše reklamní předměty

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt