Reklamní a foliové polepy

Velkoformátový tisk

Foliová grafika je asi nejvíce rozšířenou formou reklamy a propagace. Jedná se převážně o polepy dopravních prostředků (automobilů, autobusů, ale i vlaků a tramvají), dále pak výlohy, firemní štíty, cedule, autoplachty, ale třeba i automaty.

Motiv se lepí na předem definovaný podklad (plastové desky, dibond desky, plech, sklo), tímto způsobem se vyrábí reklamní tabule, stojany či poutače.

Nabízíme folie mnoha barev i typů – lesklé, matné, reflexní. Vámi požadovanou grafiku nejprve zpracuje naše grafické studio a po schválení je vyřezána do fólie pomocí řezacího plotru. Instalovat polepy s vlastním potiskem se dá opravdu na vše.

Naše Reklamní a foliové polepy

Připravíme pro vás

Výhodou je možnost mít vše pod jednou střechou. Naším cílem je odvést kvalitní práci od primárního návrhu až po finální realizaci. Kombinací práce všech našich oddělení vytváříme mix, který našim klientům šetří náklady a zvyšuje zisky.

NAŠE PORTFOLIO

UKÁZKY PRACÍ

Stále sledujeme moderní trendy marketingu, reklamy a komunikace,
poté dokážeme našim zákazníkům nabídnout inovativní řešení.

2870

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

79

AKTIVNÍCH KLIENTŮ

56

VYTVOŘENÝCH ZNAČEK

1774

REKLAMNÍCH KAMPANÍ

Naši partneři a dlouholetí zákazníci

Důvěrují nám

Našimi klienty jsou drobní podnikatelé, živnostníci i renomované firmy, zejména z Karlovarského kraje a západočeského regionu. Pochlubit se ale můžeme i prací pro některé národní a nadnárodní společnosti.

Pomůžeme realizovat váš projekt